CZ / EN / DE

O projektu

- Panorama

Palác Ehrlich

 Palác Ehrlich je unikátní rezidenční budova, ve které se snoubí komfort s výjimečným rukopisem architekta a designéra Bořka Šípka. Palác Ehrlich má devět nadzemních a tři podzemní podlaží. Palác Ehrlich je navržen tak, abyste se v něm cíti­li opravdu jako v paláci a přitom stále jako doma.

Příjemné rezidenční bydlení Vám nabízí 53 exkluzivních bytů s dispo­zicí 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk, mezonetové byty a velkometrážní reprezentativní byty s výměrou přes 300m2. Velká okna a prosklená fasáda dávají bytům světlo a vzdušnost.

-

Pohodlí

Většina bytů má svou vlastní terasu nebo lodžii. Ty jsou dostatečně veliké, ideální pro po­hodlné snídaně či obědy „v přírodě“.

Byty orientované na západ mají jedinečný výhled do zeleně a historického centra města. V prvním nadzemním podlaží jsou situovány obchod­ní prostory s přímým vstupem z ulice a prostorná recepce.

 

 

-

Bezpečí

Každý den budete přicházet domů přes honosnou recepci s 24 hodinovou službou, kamerovým systémem a pohodl­ným sezením pro návště­vy. Velký důraz je kladen na bezpečí rezidentů.

Do­statek parkovací míst na­bídnou podzemní garáže. Každý byt má svůj vlastní sklep. V rámci společných částí domu můžete využít prostor pro uložení kola či kočárku.

-

Komfort

Vychutnávejte si komfort jako v paláci. Rezidence Palác Ehrlich Vám nabízí vysoký standard vybavení domu i jednotlivých bytů. Byty je možné upravit dle individuálního přání klienta. Dispozici velkometrážních bytů v 8. a 9. NP navrhneme dle Vašeho požadavku.

Autor projektu Ing. arch. Bořek Šípek ve spolupráci s projektovou kanceláří L.Z. Ateliér vzali v úvahu veškeré moder­ní potřeby nezbytné pro kvalitní život ve městě, přičemž se jim podařilo zachovat nabídku přija­telné cenové kategorie.

Co říkáte? Nechcete si vybrat byt?